Strona Główna - Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

Ośrodek Kultury, Sztuki i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański

CZAR MUZYKI FILMOWEJ

Kategoria: KULTURA I SZTUKA

Grafika_wydarzenia

Data:Poniedziałek, 27 Czerwiec 2022

Godzina:19:00 - 20:00

Lokalizacja:  Centrum Rekreacji w Juszkowie
Bilety:  
Wstęp wolny


loading...

Kup / rezerwuj

OKSiBP, kontakt: 728 415 566
pn. - czw. 8:00-20:00; pt. 8:00-16:00

Mediateka w Straszynie, kontakt: 883 833 958
wt., pt. 10:00-18:00, śr. 12:00-18:00; czw. 12:00-20:00, sob. 9:00-13:00


Zapraszamy w muzyczną podróż z bohaterami znanych filmów polskich i zagranicznych. Naszymi przewodnikami będą wykonawcy pierwszego koncertu zaplanowanego w ramach tegorocznej, VIII edycji Letniego Festiwalu Muzycznego Gminy Pruszcz Gdański.

W Centrum Rekreacji w Juszkowie przy ul. Sportowej wystąpi Duo Amor, czyli małżeński duet muzyczny: Agnieszka Sowa (skrzypce) i Andrzej Sowa (instrumenty klawiszowe). Oboje są absolwentami Akademii Muzycznej w Poznaniu. Swoje umiejętności prezentowali już niemal na wszystkich kontynentach, nawet na Antarktydzie! W USA wydali płytę z amerykańskimi standardami „Melodies of Love”. Byli muzykami sesyjnymi w Miami na Florydzie. Brali udział w show „Viva Mozart” w Casino Estoril w Portugalii, gdzie koncertowali obok wielu znakomitych gwiazd z całego świata. W Polsce wielokrotnie występowali w programach telewizyjnych, m.in. w Orkiestrze Zbigniewa Górnego.

Podczas koncertu w Juszkowie artyści zaprezentują m.in. utwory: Shallow z filmu „Narodziny gwiazdy”, Let it go („Frozen/Kraina Lodu”), Hallelujah („Shrek”), Everything I do I do it for You („Robin Hood: książę złodziei”), Odrobinę szczęścia w miłości („Co mój mąż robi w nocy”), a także melodie z
„Nocy i dni”, „Żądła”, „Vabanku”, „Czterdziestolatka”, „Misji”, „New York, New York”, „Hello Dolly” czy „Anny Kareniny”.

Honorowym patronem Letniego Festiwalu Muzycznego jest Wójt Gminy Pruszcz Gdański Magdalena Kołodziejczak.

REGULAMIN IMPREZY

Partnerem wydarzenia jest SAUR NEPTUN Gdańsk Twoje wodociągi.


Wydarzenie plenerowe - liczba miejsc siedzących ograniczona! Warto zabrać ze sobą koc i preparat odstraszający komary.
Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania koncertu lub zmiany terminu z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.